Aktualny harmonogram zajęć

Kilka słów o naszych instruktorach

Paweł Czyż

Paweł Czyż

Instruktor wspinaczki

Rocznik ’91. Wspina się od dziewięciu lat podróżując w tym celu po całej Europie (poza polskimi rejonami wspinał się w Austrii, Chorwacji, Czechach, Słowacji, Francji, Hiszpanii, Słowenii, Niemczech oraz Włoszech). Absolwent studiów na kierunku turystyka i rekreacja. Dyplomowany trener oraz instruktor wspinaczki sportowej. Licencjonowany sędzia główny Polskiego Związku Alpinizmu. Ostatnio zakochany we wspinaczce tradycyjnej, wielowyciągowej, górskiej. Od kilku lat zaangażowany w szkolenie dzieci oraz młodzieży.

Ewa Grzeszczak

Ewa Grzeszczak

Instruktorka wspinaczki

Instruktorka wspinaczki sportowej, czynny bywalec zawodów boulderowych w Polsce. Głównie wspinacz dróg sportowych, nie stroniący również od wielowyciągowych problemów górskich. Ulubione rejony to Siurana i Labak, a ściankowo krawądkowe problemy i techniczne piony. Sekcje dla dzieci i początkujących wspinaczy to jej specjalność

Paweł Walczak

Paweł Walczak

Instruktor wspinaczki

Wspina się od 7 lat, pasjonat wspinania sportowego, lecz nie obce jest mu także wspinanie wysokogórskie i wielowyciągowe. Instruktor wspinaczki sportowej Polskiej Akademii Sportu, podopieczny Jakuba Rozbickiego. Od klilku lat zaangażowany w popularyzację wspinaczki wśród młodzieży szkolnej i dzieci organizując zajęcia dla szkół.